nasza misja

Projektujemy domy

marzeń.

Malinowski Studio  to biuro architektoniczne z siedzibą w Szczecinie. Specjalizujemy się w projektowaniu współczesnych indywidualnych domów jednorodzinnych. Nasza firma powstała w 2014 r., kiedy to pojawił się pomysł stworzenia biura architektonicznego, które będzie skupiało się na klientach indywidualnych i ich potrzebach.

Naszą rozpoznawalność zawdzięczamy ciekawym i nietypowym realizacjom nowoczesnych domów jednorodzinnych, które rodzą się z wielkiej wizji i pasji do architektury. Nasze doświadczenie zawodowe zbudowaliśmy w oparciu realizacje i projekty  kilkudziesięciu indywidualnych i nietypowych domów jednorodzinnych.

Jako młodzi i ambitni architekci wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Zawsze szukamy nowych sposobów, aby poprawić jakość naszych usług i upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni.

Wierzymy, że wspaniała architektura rodzi się ze współpracy i zbudowanej relacji z klientem. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się, czego chcesz i potrzebujesz. Upewnić się, że zostanie to zrealizowane, prowadząc Cię przez wszystkie etapy na drodze do osiągnięcia celu jakim jest realizacja Twojego domu marzeń.

Zespół:

Główny architekt: Bartosz Malinowski
asystent architekta: Katarzyna Mikulska

 architekt szczecin - malinowski studio architekci
01
Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem architektów.
02
Architektura to nasza pasja.
03
Stale doskonalimy nasz proces projektowy.
04
Tworzymy ponadczasowe rozwiązania.
05
Jesteśmy uważnymi słuchaczami.
06
Skupiamy się na detalach.
07
Tworzymy miejsca do życia na lata.
08
Tworzymy domy marzeń.
architekt szczecin - projekt domu
W architekturze najważniejsi są ludzie. Ludzie dla których projektujemy domy.
animaton wait