Tworzymy architekturę

dopasowaną do Twoich marzeń.

Wyjątkowo proste rozwiązania.

ARCHITEKTURA

projekty koncepcyjne
wizualizacje
projekty budowlane
projekty wykonawcze
nadzór autorski
konsultacje

WNĘTRZA PRYWATNE

inwentaryzacje
projekty koncepcyjne
projekty wykonawcze
nadzory autorskie

DORADZTWO

decyzja o warunkach zabudowy
pozwolenia na budowę
świadectwo charakterystyki energetycznej

PROCES PROJEKTOWY DOPASOWANY DO twoich potrzeb
Spełniamy marzenia, projektując wyjątkowe i ponadczasowe projekty domów. Współpracując z MALINOWSKI STUDIO, możesz liczyć na przewidywalny proces projektowy i pełne zaangażowanie. Opisz nam swój wymarzony dom, my zajmiemy się resztą.
Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie inwestycji. Współpracujemy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej oraz drogowej. Współpracujemy z doświadczonymi firmami budowlanymi, które zrealizują naszą wizję.
PROCES PROJEKTOWY
Dopracowaliśmy nasze podejście do projektowania do najistotniejszych elementów. Na pierwszy rzut oka nasz proces może wydawać się prosty, ale wykonaliśmy ciężką pracę polegającą na usunięciu wszystkich zbędnych kroków z procesu projektowania i usprawniliśmy wszystko inne, aby skupić się na tym, co najważniejsze - projektowaniu wyjątkowych domów.

Korzystamy z unikalnego i sprawdzonego procesu projektowego, które wspiera nas w osiągnięciu celów naszych klientów jakim jest budowa domu marzeń.
         
Zajmujemy się projektowaniem od lat i stale szukamy nowych sposobów, aby poprawić jakość naszych usług i upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni.
Etap 1 - Projekt koncepcyjny
plus icon

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Twoich potrzebach i wyobrażeniach o wymarzonym domu. Dzielisz się z nami swoimi pomysłami i wizją projektu, mówisz nam jak chcesz mieszkać w swoim nowym wymarzonym domu. To pierwszy i chyba najprzyjemniejszy etap całego procesu. Jest to moment, w którym zmienimy Twoje wyobrażenia w rzeczywistość.

Jest to etap najbliższej współpracy architekta z klientem i wymaga zwykle co najmniej kilku spotkań lub konsultacji on-line w celu omówienia kolejnych wersji projektu koncepcyjnego. Od tego momentu zaczynamy pracę nad stworzeniem wizualnej reprezentacji Twoich marzeń, prezentując układy pomieszczeń, odręczne szkice, widoki modelu 3D i rysunki ideowe.

Efektem końcowym tego etapu będzie ostateczny układ funkcjonalny wszystkich kondygnacji oraz realistyczne wizualizacje zewnętrzne.

Etap 2 - Projekt budowlany
plus icon

Na podstawie zaakceptowanego projektu koncepcyjnego opracowujemy projekt architektoniczno-budowlany niezbędny do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę. Uzyskujemy w imieniu wszystkie niezbędne dokumenty i uzgodnienia.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami projekt budowlany składa się z trzech części: projektu zagospodarowania terenu, projektu architektoniczno- budowlanego oraz części załączników, w której załączamy wszystkie wymagane decyzje i zezwolenia.

Etap 3 - Pozwolenie na budowę
plus icon

Na podstawie uzyskanego pełnomocnictwa uzyskujemy w imieniu Inwestora decyzję pozwolenia na budowę oraz dodatkowe niezbędne uzgodnienia. Reprezentujemy inwestora przed odpowiednim Starostwem Powiatowym lub Urzędem Miasta koordynując działania związane z przygotowaniem inwestycji. Jako eksperci w tym zakresie opracowaliśmy przejrzysty proces, który zapewnia terminowe i sprawne uzyskanie pozytywnej decyzji pozwolenia na budowę.

Etap 4 - Projekt techniczny
plus icon

Na podstawie decyzji pozwolenia na budowę oraz zaakceptowanego przez urząd projektu architektonicznego opracowujemy projekty techniczne. Projekt techniczny składa się z czterech części:  projektu technicznego architektury, który jest uzupełnieniem projektu architektoniczno – budowlanego, projektu technicznego konstrukcji, instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Kompletny projekt techniczny przekazujemy Kierownikowi budowy przed rozpoczęciem budowy.

Etap 5 - Nadzór autorski
plus icon

Naszym zadaniem  na tym etapie jest kontrola budowy i dbanie o to, aby Twój wymarzony dom realizowany był zgodnie z projektem, przepisami budowlanymi oraz zatwierdzoną decyzją pozwolenia na budowę. Nadzór nad realizacją odbywa się na wezwanie inwestora lub zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem wizyt na budowie.

dom nad jeziorem szczecin malinowski studio
Jak pracujemy

Tworzymy projekty zgodnie z Twoimi wytycznymi i oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb i budżetu.

Wierzymy, że wspaniała architektura rodzi się ze współpracy. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się, czego chcesz, upewnić się, że zostanie to osiągnięte doradzając Ci dalsze kroki na drodze do realizacji tego celu.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak możemy przekształcić Twoje marzenia w rzeczywistość.

malinowski studio szczecin nowoczesna stodoła
malinowski studio szczecin - projekt domu nowoczesna stodoła
malinowski studio szczecin projekt domu

Projekt szyty na miarę.

Twój projekt jest jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić mu uwagę i opiekę, na jaką zasługuje.

Stwórzmy dom ponadczasowy.

Dom buduje się na lata, dlatego ważne jest aby miejsce w którym zamieszkasz było niepowtarzalne i ponadczasowe.

Architektura która inspiruje.

Domy które projektujemy to indywidualne autorskie rozwiązania. Dom w którym zamieszkasz będzie inspirował swoją architekturą.

animaton wait